Chytrý cyklocomputer Polar M460

Chytrý cyklocomputer Polar M460

Chytrý cyklocomputer Polar M460 od známého dodavatele Polar je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Chytrý cyklocomputer Polar M460 za výhodnou cenu 3990 Kč

3990 Kč
4890 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

GPS přijímač, bohatá programová vybavenost, spolupráce s předními sportovními aplikacemi verze bez hrudního pásu v balení.. Chytrý cyklocomputer Polar M460 je cyklocomputerem nové generace s integrovaným GPS přijímačem, který ve své ceně nabízí funkce, jaké jinde nenajdete. Dominantou jsou nové tréninkové nástroje. Z modelu V800 si vzal Ortostatický test, který zjišťuje úroveň aktivity parasympatiku, tedy reálnou odezvu orgranismu na sérii tréninků. Z jednotlivých měření máte jasný přehled o tom, kdy jste unavení, kdy jsem fit. Další motivační složkou je propojení se Strava Live Segments, které vás v průběhu jízdy burcují k překonání sama sebe na určitých úsecích tratě. specialitou M460 je orientace na řízení tréninku podle výkonu. Ve spojení s nejrůznějšími snímači výkonu a deníkem Training Peaks, získáte na obrazovku svého M460 informace o TSS a IF.Technický popis:

stoupání/klesání pomocí GPS
sdílení výsledků měření na sociálních sítích a analýza v dalších tréninkových denících jako je STRAVA, Training Peaks, 
STRAVA LIVE SEGMENS
TRAINING PEAKS
Notifikace (upozornění na příchozí hovor, zprávu v průběhu tréninku)
Možnost připojit snímače výkonu PowerTap, PowerMax, Rotor, Quarq, Stages, 4iii, Polar LOOK KEO POWER
Výdrž baterie až 16 hodin při zapnuté GPS
Přesný barometrický výškoměr dokalibrovávaný daty z GPS
Programovatelné zobrazení displeje
Vyjádření náročnosti tréninku a sledování zotavení po tréninku
Fitness test a Ortostatický test sledující úroveň aktivity parasympatiku
rozměry: 7,5 x 5 cm
rozměry displeje: 3,5 x 3,5 cm

 

Balení obsahuje

Cyklocomputer M460
Držák na řidítka
USB kabel

 

Funkce Polar M460

Měření tepu

Okamžitý, průměrný, maximální dosažený tep.
Měření tepu v tep/min nebo v % z TF max
Průměrný a maximální tep v úseku

Kalorie

Měření spotřebovaných kalorií v kcal
Podíl tuků na vydané energii - motivační nástroj a zpetná vazba určená pro vytrvalost

Cyklistické funkce

Okamžitá, průměrná a maximální dosažená rychlost
Průměrná a maximální dosažená rychlost v úseku
Měření rychlosti a vzdálenosti probíhá pomocí GPS. Kromě GPS lze využít i klasické, bezdrátové snímače rychlosti ve verzi BlueTooth SMART.
Kadence, frekvence šlapání; okamžitá, průměrná, maximální. K této funkci je nutné dokoupit snímač kadence typu BlueTooth SMART
Měření výkonu s kompatibilními snímači typu BlueTooth SMART

Výškoměr

Okamžitá výška, převýšení (nastoupané metry), sklesané metry
Měření výšky barometrickým snímačem
Stoupání a klesání v % a ve ° (při použití bezdrátového snímače rychlosti; připravuje se update, kdy by bylo možné tuto funkci využít jen s GPS)

Deníky třetích stran

Výchozí deník Polar Flow můžete propojit přímo se svým účtem v Training Peaks a Strava. Deník Training Peaks se soustředí na metriky měření zátěže při tréninku. Strava pak dominuje svými segmenty, tedy úseky na kterých automaticky probíhá měření kdykoli tudy jedete.

Baterie

V prvé řadě je potřeba opět zdůraznit, že M460 není jednorázovým produktem tak, jako většina ostatních cyklocomputerů s GPS. Akumulátor typu Li-Pol s kapacitou 400mAh udrží Polar M460 v provozu při zapnuté GPS a měření tepu cca 15 hodin. Osazené, kvalitní Li-Pol akumulátory netrpí ztrátou kapacity v průběhu používání tak, jako levné Li-ion akumulátoru osazované u konkurečních značek - bohužel tento fakt, samotný Polar nezdůrazňuje a přitom je pro dlouhý život cyklocomputeru důležitý.

Přesnost měření tepu je ±1 tep nebo ±1%. Provozní teplota -10°C až +50°C. Citlivost výškoměru 1m, přičítání převýšení při změně nad 5m. Kapacita paměti na 70 hodin záznamu při zapnuté GPS, 35 hodin při zapnuté GPS a použitém snímači výkonu.

GPS

Zaznamenává souřadnice pohybu a vy se pak můžete podívat v mapě na vaší trasu. Mapa je samozřejmě součástí on-line deníku Polar FLOW, není tedy nutné instalovat nic navíc. GPS ale také umí měřit rychlost a vzdálenost, umí také pracovat s funkcí auto start/stop, u které si můžete nastavit limit rychlosti, při které má M460 přejít automaticky do pauzy.

Barometrický snímač

Přesnější měření nadmořské výšky díky barometrickému snímači. Měření převýšení, klesání, zákres profilu trati po přenosu dat do deníku. Výchozí výška se automaticky kalibruje podle GPS souřadnice. Kalibraci můžete udělat také ručně.

Měření tepu - nutné mít koupený hrudní pás

Okamžitý tep co by ukazatel aktuálního zatížení. Měření průměrného a maximálního dosaženého tepu, limity tepu.

Fitnes Test

Test ke sledování vývoje kondice.

Ortostatický test

Vysoce sofistikovaná funkce pracující s variabilitou tepu na lékařské úrovni. Výsledky testů pomáhají zpřesnit průběh regenerace po tréninku. Určují, jak dlouho máte po tréninku odpočívat, než vyrazíte na další.

Training Load a Recovery Time

Funkce ukazuje jak byl náročný trénink, jaký měl přínos a jak dlouho je potřeba po tréninku odpočívat. Zde se pak projevují

Název:
Chytrý cyklocomputer Polar M460
Výrobce:
SKU:
725882039305

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Kettler-online.cz nakoupíte kvalitní sportovní výbavu a oblečení. Nakupte si z pohodlí domova na Kettler-online.cz a udělejte si tak radost novou sportovní výbavou. Vybírejte z široké škály sportovního vybavení. Pořidte si vše pohodlně a bezpečně u nás na našem e-shopu online. Nestále pro vás aktualizujeme ceny a produkty. Většinu sportovního zboží máme pro vás skladem. Pokud hledáte kvalitní sportovní vybavení, jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
25385
produktů
613
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kettler-online.cz